درباره دایا

اولین ارائه کننده سیستم های هوشمند امنیت در ایران

دایا یک استارت آپ پیشرو در حوزه مشاوره و ارائه راهکار امنیت سایبری است که برای اولین بار در ایران سیستمهای هوشمند و پیشرفته بررسی امنیت سایبری ارائه می کند. این پلتفرم ها صددرصد ایرانی و بصورت کامل توسط متخصصان دایا تولید و ارائه شده است.

کاربرد این سیستم ها در تست API، تست وب اپلیکیشن ها، اسکن مداوم و دریافت گواهینامه استاندارد های امنیتی است.

دایا یک استارت آپ پیشرو در حوزه مشاوره و ارائه راهکار امنیت سایبری است

پلتفرم هوشمند منطبق با استانداردهای امنیتی روز دنیا

محصولات دایا توسط متخصصان تیم دایا، مطابق با نیاز داخلی و منطبق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده اند. راهکارهایی که دایا به متخصصان و مدیران ارائه میکند پوشش دهنده نیازهای امنیتی افراد یا تیم های متخصص نرم افزار، امنیت و مدیران و صاحبان کسب و کار است.

پلتفرم هوشمند منطبق با استانداردهای امنیتی روز دنیا محصولات دایا توسط متخصصان تیم دایا، مطابق با نیاز داخلی و منطبق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده اند.

راهکارهایی مطمئن و سریع، حاصل تجارب فردی و گروهی تیم دایا

دانش و تجارب فردی و گروهی که تیم دایا در حوزه امنیت اطلاعات، در خلال پژوهش و همکاری با سازمانهای بزرگ و متوسط به دست آمده است. بنابراین ما توانسته ایم راهکارهایی متناسب با نیاز افراد و متخصصان حوزه سایبری ارائه نماییم.

راهکارهای دایا برای مدیران و صاحبان کسب و کار، برنامه نویس و توسعه دهنگان وب، متخصصان دواپس و تیم های امنیت اطلاعات در قالب محصولات هوشمند، سریع و راحت قابل استفاده است.

و نهایتا مزایای دایا

محصولات دابا

مبتنی بر SaaS

محصولات دابا

هزینه های مقرون به صرفه تر

محصولات دابا

کاربری آسان و User Friendly

محصولات دابا

امکان ارائه با برچسب سفید

محصولات دابا

هوشمندی و سرعت

محصولات دابا

شفافیت گزارشات و راهکارها