راهکارهای دایا برای برنامه نویسان

ارزیابی امنیتی برنامه ها به شکلی راحت و بدون نیاز به تیم های امنیتی

ابزارهای اسکن موجود معمولا برای توسعه دهندگان بهینه نشده اند!

با گسترش روزافزون برنامه های کاربردی تحت وب و همچنین متدولوژی های توسعه چابک، توسعه دهندگان باید در ارزیابی امنیت برنامه های تحت وب و API خود ماهرتر و مستقل تر شوند.
دایا راه کارهایی برای ایجاد استقلال توسعه دهندگان در انجام فرایند ارزیابی امنیتی ایجاد کرده است. ارزیابی امنیتی می تواند به صورت خودکار و بدون نیاز به متخصصین امنیت انجام پذیرد. این چابکی به فرآیند توسعه سریعتر و مقرون به صرفه تر کمک می کند و در عین حال وضعیت کلی امنیت برنامه های تحت وب شما را بهبود می بخشد.

پکیج کامل برای کشف و رفع آسیب ها، بدون نیاز به تیم امنیت

دایا بستری را برای برنامه نویسان فراهم نموده تا اطلاعات و ابزار لازم برای کشف و رفع آسیب ها (بدون نیاز به تیم امنیت) براحتی امکانپذیر باشد. امکاناتی شامل؛

  • امکان مشاهده Request و Response

  • توضیحات کامل آسیب پذیری و راه حل رفع آن

  • دستور curl برای بازسازی آسیب پذیری

پکیج کامل برای کشف و رفع آسیب ها، بدون نیاز به تیم امنیت

تست امنیتی خودکار در CI/CD

با تست امنیتی خودکار در CI/CD، دایا به تیم شما کمک می کند تا امنیت را در هر deploy بسنجید. اگر تغییرات منجر به کشف آسیب پذیری های جدیدی شده باشد، در سریع ترین زمان به برنامه نویسان هشدار داده خواهد شد.

قرارگیری تست امنیت در چرخه توسعه نرم افزار

امنیت نرم افزار خود را به سادگی مدیریت کنید و وظایف ایجاد شده را به مسئول هر بخش محول کنید. دایا امکان یکپارچه سازی با نرم افزارهای معمول مدیریت پروژه را به شما می دهد تا شما بتوانید به راحتی از لحظه کشف آسیب پذیری تا رفع آن، گردش وظایف را زیر نظر داشته باشید.