راهکارهای دایا برای متخصصان و تیم های امنیت

ارزیابی های دقیق و سریع از وضعیت امنیت برنامه ها

متخصصین امنیت با هر سطحی از دانش می توانند از نرم افزار دایا استفاده کنند.

تخصص شما می تواند به تفسیر صحیح آسیب پذیری های کشف شده و یا اولویت بندی رفع آنها و فیلتر کردن نتایج نامربوط کمک کند. با انجام فعالیت های گفته شده می توانید گزارش کاملی از آسیب پذیری های تکنیکال را در درسترس داشته باشید.
ویژگی های کم نظیر اسکنر دایا در پویش تمام نقاط سایت میتواند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید براورد دقیق تری از وضعیت امنیتی نرم افزارهای تحت وب و API های مورد ارزیابی داشته باشید و به سادگی به مدیریت آسیب پذیری ها بپردازید.

امنیت نرم افزار در مقیاس بزرگ

تعداد افراد در تیم های امنیت معمولا نسبت تیم توسعه کمتر است. دایا با ارائه نرم افزار ارزیابی خودکار مشکل مقیاس پذیری را حل کرده و به توسعه دهندگان این امکان را میدهد تا مستقلا به ارزیابی امنیتی محصول خود بپردازند. بسیاری از آسیب پذیری های ساده و پیچیده از بررسی هدرهای امنیتی تا مواردی مانند DOM based XSS به صورت خودکار کشف می شوند. این کار بار سنگینی را از دوش تیم های امنیت برمی دارد.

پکیج کامل برای کشف و رفع آسیب ها، بدون نیاز به تیم امنیت

داشبوردی با امکانات منحصر به فرد

داشبورد دایا یک نمای کلی از وضعیت امنیت محصولات را به شما نمایش می دهد. با استفاده از نمودارهای مقایسه ای می توانید روند وضعیت امنیتی تمام محصولات را به صورت جداگانه بررسی کنید. با نمودار پراکندگی متوجه پر تعدادترین نوع آسیب پذیریها شوید و بر این اساس اولویت آموزش توسعه دهندگان را مشخص کنید.

قرارگیری تست امنیت در چرخه توسعه نرم افزار

امنیت نرم افزار خود را به سادگی مدیریت کنید و وظایف ایجاد شده را به مسئول هر بخش محول کنید. دایا امکان یکپارچه سازی با نرم افزارهای معمول مدیریت پروژه را به شما می دهد تا شما بتوانید به راحتی از لحظه کشف آسیب پذیری تا رفع آن، گردش وظایف را زیر نظر داشته باشید.