مستقیم به هدف

موارد کاربر (Use Case) خدمات دایا

تست API:

معماری برنامه‌ها در دهه گذشته تغییر زیادی کرده است و میکروسرویس‌ها و APIها به عنوان پایه و اساس برنامه‌های کاربردی امروزی عمل می‌کنند. ارائه برنامه های کاربردی و API های ایمن به یک ابزار تست امنیت API مدرن نیاز دارد. دایا امکان ارزیابی نرم افزارهای Single Page Application(SPA) و همچنین یک کالکشن API به صورت مستقل را داراست.

پیشرو در ارزیابی امنیتی API ها:

دایا با ارزیابی خودکار خطرات امنیتی، به کشف آسیب‌پذیری‌های احتمالی در APIهای شما قبل از ارسال به محیط استفاده واقعی کمک می‌کند. چه SQL Injection، چه Remote OS Command Injection یا سایر آسیب‌پذیری‌ها، دایا نقص‌های امنیتی API را کشف می کند و راه کارهایی برای رفع آن ها ارائه می کند.

  • امکان مشاهده Request و Response
  • پوشش کامل OWASP API TOP 10
  • توضیحات کامل آسیب پذیری و راه حل رفع آن
  • دستور curl برای بازسازی آسیب پذیری

تست امنیتی خودکار در CI/CD :

با تست امنیتی خودکار در CI/CD، دایا به تیم شما کمک می کند تا امنیت را در هر deploy بسنجید. اگر تغییرات منجر به کشف آسیب پذیری های جدیدی شده باشد، در سریع ترین زمان به برنامه نویسان هشدار داده خواهد شد.

پشتیبانی کامل از انواع API:

تست امنیت API به ابزارهایی نیاز دارد که برای معماری برنامه های کاربردی مدرن ساخته شده اند.دایا می تواند تمام موارد API از جمله REST، GraphQL یا SOAP را بررسی و ارزیابی کند. این پشتیبانی به شما این امکان را می دهد که به سادگی هر فایل API را آپلود کنید و گزارش امنیتی آن را دریافت کنید.